Edukációs tréningek
A tréningek 1-3 napot felölelő intenzív, edukációs alkalmak az alábbi témákban és meghirdetett időpontokban.
Újtudatos Család modell
Egy tudatos család tagjainak a közös célja, hogy a családtagok közösen fejlődjenek és ebben segítség egymást. Egy tudatos családban a szülők a gyermekükre tükörként tekintenek, meglátva saját fejlődési területeiket. A szülők saját érettségükön és jelenlétükön dolgoznak, nem a gyermek hiányos viselkedése áll a középpontban, hanem saját tudatosságuk.
Szülő leszek, Szülő vagyok – ez nem is olyan egyszerű, mint gondoltam
A gyermek személyiségfejlődésének ismeretével és tudatos szülői viselkedéssel a boldog felnőtt, boldog gyermek, boldog családi lét nem csak vízió. A gyermek személyiségfejlődése életkori szakaszokra bontható. Minden életszakasznak megvan a nagy kihívása a lelki fejlődés szempontjából. Ha ez zavartalan, kellő szülői tudatossággal támogatott, akkor életcéljait megvalósítani tudó, önmegvalósító Sorskönyv születhet. Amikor nem zavartalan adott életszakaszban a fejlődés, maradandó sérüléseket szerez a gyermek. Sokszor tudattalanul adjuk át saját sérüléseinket, hiedelmeinket, programjainkat, mintáinkat és a gyermek óhatatlanul a mi életünket kezdi éli. Segítheted gyermeked abban, hogy megvalósítsa saját álmait, hogy önmaga életét alakíthassa.
Párban szép az élet
Miért nem talál rám az igazi, miért választok mindig rosszul? Állandó a vita, az egyet nem értés, mindig csalódás a vége? Miért nem ért engem, miért nem értem őt? Meg kell látnunk saját felelősségünket a kapcsolatban. A fel nem dolgozott sérüléseink, önismereti hiányosságunk, bizalmatlanságunk, szeretetéhségünk és az önszeretetünk képességének hiánya ellenünk dolgozik. Elhidegült kapcsolatok, házassági válságok, magány. Ilyen csomaggal hiába vágyunk olyan kapcsolatra, ahol nincs helye ítélkezésnek, ahol van bátorságunk vállalni önmagunkat, ahol feltétlen elfogadásra számíthatunk. A társkeresés és a boldog párkapcsolat egy intenzív önismereti munka, de megéri.
Önismeret felsőfokon
Kellő és helyes önismerettel tisztában vagyok azzal, hogyan viselkedem, gondolkodom és érzem. Reálisan meg tudom ítélni a magam és a környezetem viszonyulását, kellő helyzetértékeléssel rendelkezem. Tudom, hogy miből erednek a konfliktusaim, tudom, hogy min kell változtassak. Ismerem a határaimat és tiszteletben tartom mások határait. Képes vagyok döntéseket meghozni. Felelősséget tudok vállalni helyzetekért, döntésekért, önmagamért. Képes és hajlandó vagyok dolgozni nehézségeimen, kudarcaimon, szerzett vagy kapott sérüléseimen. Célokat fogalmazok meg és önmegvalósító életet élek. Kapcsolataimban szeretek és szeretve vagyok. Sikereimet képes vagyok megélni, belső erőmet mozgósítani.
Gyermekkor újra írása, belső gyermek
7 éves korunkra már majdnem készen van a stratégiánk, hogyan kormányozzuk életünket. Vajon gyermekként szerzett minták, programok, üzenetek szerint a megfelelő utat választjuk hogy elérjünk a célállomásunkra? Már 1 éves korunkig kialakulhat olyan hiányérzet, ami a későbbi függőségekhez, kapcsolati nehézségekhez vezethet. Sérülhet a másokba és önmagunkba vetett hitünk. 3 éves korunkra már az önállósághoz kialakulhat a viszonyulásunk, a szégyen és kétely már ott lehet az énképünben, akaratgyengeségként kitéve a csalódásoknak és kudarcoknak. 6 éves korunkra jelen lehet a bűntudat, gátoltság és akadályozhat minket a céljaink megfogalmazásában és elérésében. Fiatal felnőtt korunkig kialakulhat az elégtelenség, csökkentértékűség, sehova nem tartozás, elidegenedés érzése. Gyermekkorunkban, ha személyiségfejlődésünk zavart szenved, felnőttként cipeljük a következményeit. Viszont ezek a sérülések, minták, parancsok, üzenetek átírhatóak.
Nehéz gyermek
Hisztizik, sír, dacol, nem tud beilleszkedni a közösségbe, szorong, túlzott megfelelési kényszere van, agresszív, ő az osztály bohóca, nem tudja érzelmeit kifejezni, állandóan beteg, családi konfliktusok vannak, telefonfüggő, visszavonul, rossz társaságba keveredik, nincs életcélja, csapong… végeláthatatlan lehet a panaszáradat. Mik vannak a jelenségek mögött? Szülőként a következő lépés az értés és a cselekvés.
Elengedés – VMI® Vizuális Módszer Intuícióval
Miért olyan nehéz az elengedés? Egyáltalán mit engedjek el, amitől jobban érzem majd magam? Én képes vagyok elengedni, amit szeretnék? Az elengedés gyógyír lehet számos életterületen, ha az alacsony rezgésű energiák helyét magasabb rezgésű érzésekkel töltjük ki. Fásultság, lehangoltság, nyugtalanság, félelem, motivációhiány, társas kapcsolati zavarok, önérvényesítési nehézségek, gátoltság, túlérzékenység, ellenállás, harag, düh, alvásproblémák, testi elakadások – teremtsünk helyet az életörömnek, derűlátásnak, tettvágynak, szorgalomnak, harmonikus együttműködésnek, önelfogadásnak, feladatvállalásnak, békének, szeretetnek, megbocsátásnak.